چند روزی هست که یکی از دوستان بیانی به نام وبلاگ هاتف،پستی منتشر کرده است که برای 16 شهریور که روز وبلاگ نویس هست،شما بیانی ها پستی از وبلاگ خود را به این مساله اختصاص بدهید.اقای هاتف هم یک حرکتی انجام می دهد و به رسم یادگار هم هدایایی تقدیم می کند. من هم از اقای هاتف تشکر می کنم که این پست چالش رو راه انداخته است.شما هم اگر دوست دارید در این چالش سهیم باشید،این پست را تا اخر بخونید تا نحوه شرکت در این چالش رو هم به شما بگویم.پس با من همراه باشید.

• احساس هایم نسبت به وبلاگ نویسی.
قبلا که وبلاگ نداشتم،احساس پوچی و بیهودگی می کردم که یک چیز را از دست دادم.مثل یک فرد حیران و سرگردان بودم،نمی دونستم چیکار کنم یا یاداشت هایم را کجا بنویسم که همه ببینند و نسبت به یادداشت هایم من را راهنمایی کنند.ولی از روزی که وبلاگ بیان رو پیدا کردم و وبلاگی ساختم تمام احساس های منفی که داشتم از بین رفت و از این به بعد وبلاگ نویسی رو خیلی دوست دارم،انگار راه خودم رو پیدا کردم،دیگر حیران و سرگردان نیستم،به راحتی می توانم یادداشت هایم رو بنویسم و نسبت به این موضوع خیلی خوشحال هستم،تازه می توانم مطالب دیگر دوستان بیانی رو دنبال و مطالعه کنم.

• وبلاگم برای خودم معنی هایی دارد.
هیچ کسی جز خود مدیر وبلاگ نمی تواند حدس بزند که وبلاگش چه معنایی برای خودش داشته است.وبلاگم برای خودم انگار خانه ای است که در ان زندگی می کنم که هرگز چراغ ان خاموش نمی شود و حتی یک لحظه نمی توانم ترکش کنم.انگار تا این وبلاگ را راه اندازی کردم در تمام سال های تحصیلی موفق هستم.وبلاگم برای خودم عشق و صفا دارد.با ساختن این وبلاگ پی بردم که میشه چند دقیقه ای یا چند ساعتی هم در فضای مجازی مشغول شد.

• خاطره ای در مورد وبلاگ نویسی من.
یک روز داشتم پست طولانی در مورد یک موضوع می نوشتم،خیلی وقت خودم را گرفت.ولی صبر کردم و به خودم گفتم نصف پست رو امروز بنویس و نصف پست رو فردا می بنویس و نوشتم.پست رو حالت انتشار زدم تا ببینم غلط املایی و رعایت علائم نگارشی و. نداشته باشه.بعد یک جمله رو ننوشته بودم،برای اینکه هنوز کسی نبینه با عجله اون جمله رو نوشتم و تا می خواستم روی ذخیره بزنم،روی حذف زدم دلیلش رو هم نمی دونم فکر کنم از خستگی زیاد خودم بوده.یعنی داشتم مثل یک قطار سوت می کشیدم و دود از سرم بلند میشد.یک دفعه نظری از یکی ار کابران بیان اومد که چرا پستت رو حذف کردی و شانس اوردی که دوبار صفحه پستت رو باز کرده بودم،بعد پستم رو به صورت یک نظر خصوصی برام فرستاد و خیلی خوشحال شدم. از این پس یاد گرفتم که روی پیش نمایش پست بزنم و زیاد هم عجله نکنم.(عجله کردن کار شیطان هست).

• معرفی بهترین پست و احساس نوشتن پست از نظر خودم.
فکر کنم افرادی که عمر وبلاگشان بیشتر است این سوال براشون سخت باشه چون خیلی پست دارند و انتخاب خیلی سخت میشه ولی من کلا 48 پست تا الان منتشر کردم که معرفی بهترین پست از نظر خودم پست (تنهایی شیرین که بعضی از وقت ها دلنشین می شوند) هست.وقتی که داشتم این پست رو می نوشتم احساس ارامش می کردم و در تنهایی خودم زندگی می کردم،ولی با خدا احساس تنهایی نمی کردم چون او همیشه با من هست. تنهایی تلخ را برای من تنهایی شیرین می کند و اگر با او راز و نیاز کنی مطمئن هستی که رازت را به هیچ کس نمی گوید.خداوند بهترین مشاور من بوده است.مهربانی او دلم را ارام می کند.

• چند مورد از چیزهایی که وبلاگ نویسی به من داده است.
یکی از مهم ترین چیز هایی که وبلاگ نویسی به من داده همین زیاد خواندن کتاب است و خدا را شکر می کنم که زودتر با وبلاگ نویسی اشنا شدم.یکی دیگر از چیزهایی که وبلاگ نویسی به من داده استفاده صحیح از زمان هست که به نظر من موضوع خیلی مهمی در جامعه ما است.یکی از چیز هایی که وبلاگ نویسی به من داده این است،دید و بازدید خویشاوندان است،دلیلش هم این است که هر روز به وبلاگ ها سر می زدم.بازم هم هست ولی در ذهن من نمیاد.

• تشویق کردن وبلاگ نویس های قدیم و جدید.
دوستان وبلاگ نویس قدیمی که قبلا پست می گذاشتید،چند سال هست که دیگر فعالیتی در وبلاگتون نمی کنید خواهش می کنم دوباره بگردید و فضای وبلاگ نویسی رو گسترش دهید.نباید فضای وبلاگ نویسی رو به افول باشه.دوستان وبلاگ نویس جدید که در حال حاضر در وبلاگتان فعالیت می کنید هرگز وبلاگ خود را ترک نکنید و حداقل اگر وقتی داشتید یک پست بگذارید.

• دعوت کردن دوستان بیانی.
از دوستان بیانی به خصوص اقای حامد از وبلاگ یادداشت های حامد و رزمنده از وبلاگ فانوس جزیره و سید جواد از وبلاگ سکوت دعوت می کنم که در این چالش شرکت کنند.ضمنا هر کسی که این پست را می خواند می تواند در این چالش شرکت کند.

• نحوه ی شرکت در این چالش.
طبق حرفی که زدم برای شرکت در این چالش یکی از پست های وبلاگتون رو به این مساله اختصاص دهید و مثل من همه این موضوع هایی رو که با تیک سبز و درشت نوشته ام را شما هم بنویسید و زیر هر کدوم توضیحی ارائه بدهید و در اخر چند نفر از کسانی رو به این چالش دعوت کنید.وقتی که پست رو نوشتید می توانید به صورت یک ایمیل به اقای هاتف به ادرس(hi@hatefix.ir) بفرستید یا به صورت یک پیام خصوصی به وبلاگ اقای هاتف به نشانی سایت (blog.hatefix.ir) بفرستید.همه این ها به خاطر این است که اقای هاتف در روز موعود پست هایتان را با ادرس وبلاگتان منتشر کند.ضمنا مطالبی رو که انتخاب می کنید سعی کنید که کوتاه باشد.چون این حرکت همراه با هدیه است حتما باید در پست وبلاگتان ادرس وبلاگ اقای هاتف رو لینک کنید که بقیه هم بتوانند در این چالش شرکت کنند.توضیحات بیشتر در مورد شرکت در این چالش در وبلاگ اقای هاتف:(blog.hatefix.ir)

خبرهای خوبی در راه است.

اولین شعر را چه کسی سروده است؟

حال و هوای روز اول من برای رفتن به مدرسه.

وبلاگ ,رو ,پست ,یک ,هم ,کنم ,وبلاگ نویسی ,این چالش ,در این ,اقای هاتف ,که وبلاگ ,فضای وبلاگ نویسی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه تبلیغات رایکا بیت کار Android apps anime pc game طراحی سایت سایتکد پرسش مهر بیستم وبلاگ میانرود شیراز کد تخفیف خشکشویی آنلاین تهران ، خشکشویی پاکان ، زود شور و... هنرمندانه... دنیای هنر و هنرمندان آموزشی رحم اجاره ای